D1

29 januari 2012 D1 start 2e competiehelft met ruime overwinning

rkhvvKoploper Lienden verliest!

De laatste competitiewedstrijd in 2011 was al weer 2 maanden geleden. Vandaag konden er eindelijk weer punten verdiend worden. RKHVV D2 was de laag geklasseerde tegenstander.

Met slechts 11 spelers vertrokken we richting Huissen. Nick last van de knie en Mark ging op schoolbezoek bij het HPC. Zonder wissels wist iedereen waar die aan toe was!

Het team van RKHVV bestond voornamelijk uit eerste jaars D spelers en het was al snel duidelijk dat zij niet vaak in scoringspositie zouden komen. Op eigen helf werden ze vastgezet en wij veroverde steeds vrij snel de bal in hun opbouw. Dit resulteerde in no time in een handvol 100% kansen. Deze gingen er echter niet gelijk in. Slordig en gehaast werden ze om zeep geholpen. In plaats van het veld groot te maken gingen veel spelers richting de bal waardoor het juist weer moeilijk voetballen werd. In de rust stond echter wel een veilige 0-3 op het scorebord.

In de rust werden duidelijke afspraken. Het veld breed houden en vooral niet te veel met de bal lopen. In 2e helft zag je gelijk dat er meer rust in het spel was ontstaan. Het werd niet hoogstaand maar uiteindelijk wel 0-6.

In de middag werd duidelijk dat koploper Lienden de eerste nederlaag had geleden tegen Bennekom. Wij staan nu op 4 punten 2e! Alles is nog mogelijk. Volgende week de zeer leuke maar ook belangrijke wedstrijd tegen de nummer 3 Vitesse. Voor de supporters 10.00 uur op Papendal. De week daarna de thuiswedstrijd tegen Lienden.

Het beloven nog leuke weken te worden!

Gilbert

  • Emie-T

    Geplaatst op 2012-01-30 10:10:55

    Goed gedaan heren!
    Volgende week wel winnen tegen Vite$$e hé!
    NEC lukte het uit, nu SDOO nog.
    Thuis hebben jullie laten zien dat jullie niet minder waren dan de Arnhemmers.
    Bij deze succes!

Plaats reactie

Sportpark Bretagne \ Polderstraat 22 \ 6666 LD Heteren \ 026 - 47 226 49 \ www.sdoo.nl \ info@sdoo.nl
Kevin Verhoef