Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

 

Een overzicht van de belangrijkste contactpersonen

Onderaan de pagina kunt U d.m.v. het formulier evt. een vraag stellen aan een van deze personen.

 

Sportvereniging SDOO

Sportpark Bretagne 
Polderstraat 22 
6666 LD Heteren

Postbus 4                 
6666 ZG Heteren 

026-4722649

info@sdoo.nl


Voorzitter

André Kuijper

06-29084726

voorzitter@sdoo.nl

Secretaris

Max Jansen

06-51792281

secretaris@sdoo.nl

Penningmeester

Erik van Brandenburg

06-29083859

penningmeester@sdoo.nl 

Bestuurslid technische zaken

Miranda van de Kamp

06-23522080

vandekampmira@gmail.com 

Ledenadministratie

Jaco van Dijken

06-27023785

ledenadministratie@sdoo.nl 

Jeugdcommissie

 

 

jc@sdoo.nl 

Wedstrijdsecretaris senioren

Jaco van Dijken

06-27023785

jaco007t@hotmail.com 

Wedstrijdsecretaris jeugd

Yvonne Draad
Lisette de Wild - Basten

06-27426675
06-40681005

wedstrijdsecretaris-jeugd@sdoo.nl  

Vertrouwenspersoon

Sylvia Sikkema

06-82330665

Vertrouwenspersoon@sdoo.nl

Activiteitencommissie

Brian Jansen

06-48204314

brianjansen1991@hotmail.com 

Website

Kelvin Derksen
Tonny Jansen

06-23554422
06-23606288

kelvin_derksen@hotmail.com 
toja1959@kpnmail.nl 

Facebook

Kelvin Derksen

06-23554422

kelvin_derksen@hotmail.com 

 

Bij voorkeur via stuk insturen in het menu van de site

De overige contactpersonen treft u aan in het menu van de site onder pupillen, junioren, senioren of bij organisatie.



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!