Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

 

Een overzicht van de belangrijkste contactpersonen

Onderaan de pagina kunt U d.m.v. het formulier evt. een vraag stellen aan een van deze personen.

 

Sportvereniging SDOO

Sportpark Bretagne 
Polderstraat 22 
6666 LD Heteren

Postbus 4                 
6666 ZG Heteren 

026-4722649

info@sdoo.nl


 

Voorzitter     voorzitter@sdoo.nl
Secretaris Erik van Brandenburg 06-29083859 secretaris@sdoo.nl
Penningmeester Maarten Wienbelt 026-2022193 penningmeester@sdoo.nl 
Bestuurslid voetbalzaken Frank Brugman 06-10907331 voetbalzaken@sdoo.nl 
Bestuurslid sponsoring & communicatie Lars Niels 06-57537850 sponsoring@sdoo.nl 
Bestuurslid accomodatie & facilitaire zaken Michell Goossens 06-11959636 accomodatie@sdoo.nl 
Bestuurslid activiteiten & vrijwilligers Brian Jansen 06-48204314 activiteiten@sdoo.nl 
Ledenadministratie Jaco van Dijken 06-27023785 ledenadministratie@sdoo.nl 
Jeugdcommissie     jc@sdoo.nl 
Wedstrijdsecretaris senioren Jaco van Dijken 06-27023785 jaco007t@hotmail.com 
Wedstrijdsecretaris jeugd Peggy van Lanen 06-37115604 wedstrijdsecretaris-jeugd@sdoo.nl  
Vertrouwenspersoon Sylvia Sikkema 06-82330665 Vertrouwenspersoon@sdoo.nl
Activiteitencommissie Brian Jansen 06-48204314 brianjansen1991@hotmail.com
Website Kelvin Derksen 06-23554422 kelvin_derksen@hotmail.com 
  Tonny Jansen 06-23606288 toja1959@kpnmail.nl 
Facebook Kelvin Derksen 06-23554422 kelvin_derksen@hotmail.com 
  Tonny Jansen 06-23606288 toja1959@kpnmail.nl
Aanspreekpunt stages Brandon Borstel 06-40742018 brandon98borstel@gmail.com


Bij voorkeur via stuk insturen in het menu van de site

De overige contactpersonen treft u aan in het menu van de site onder pupillen, junioren, senioren of bij organisatie.



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!