Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingstijden

Trainingstijden

Maandag 05-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
sv SDOO JO9-1 18.15 - 19.15 William Rozengarden, Rik Haverkamp
  • TR-5
  • 6
  • Natuurgras vak 5
sv SDOO JO10-1 18.15 - 19.30 Bauke Sletering
  • TR-6
  • 6
  • Natuurgras vak 6
sv SDOO MO13-1 18.15 - 19.30 Dennis Nijenhuis
  • TR-6
  • 3
  • Natuurgras vak 7 en 8
sv SDOO JO11-1 18.30 - 19.30 Gerdo Keuken, John Scheerhoorn
  • TR-2
  • 5
  • Natuurgras vak 1 en 2
sv SDOO JO11-2 18.30 - 19.30 Tonnie Nijenhuis
  • TR-3
  • 4
  • Natuurgras vak 3 en 4
sv SDOO JO12-1 18.30 - 19.45 Pascal Bakker, Ulko Dijkgraaf
  • 1
  • 1
  • Kunstgras vak 4
sv SDOO JO13-1 18.30 - 19.45 Eddy Patings, Pascal Bakker
  • 1
  • 2
  • Kunstgras vak 3
sv SDOO MO15-1 18.45 - 20.00 Patrick Pol
  • TR-6
  • 3
  • Natuurgras vak 7 en 8
sv SDOO JO17-1 19.30 - 21.00 Dennis Nijenhuis, Carlo Verhoef
  • 1
  • 1
  • Kunstgras vak 3 en 4
sv SDOO JO17-2 19.30 - 21.00 Dennis Nijenhuis, Carlo Verhoef
  • 1
  • 2
  • Kunstgras vak 1 en 2

Dinsdag 06-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
sv SDOO JO15-1 18.30 - 20.00 Max Jansen
  • 1
  • 2
  • Kunstgras veld 1 en 2
sv SDOO MO17-1d 18.45 - 20.00 Frank Siccama, Dennis Veenendaal
  • 1
  • 3
  • Kunstgras vak 3 en 4
sv SDOO JO19-1 19.00 - 20.00
  • TR-3
  • 4
  • Vak 3 en 4
sv SDOO MO20-1 19.00 - 20.30 Hans Roozen, Eddy Vermeulen
  • TR-2
  • 4
  • Natuurgras vak 1 en 2
sv SDOO 1 20.00 - 21.30
  • 1
  • 1
  • -
sv SDOO 2 20.00 - 21.30 Tjerk Vos
  • 1
  • 6
  • -

Woensdag 07-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
sv SDOO MO13-1 17.40 - 18.55 Dennis Nijenhuis
  • 1
  • 3
  • -
sv SDOO MO15-1 18.10 - 19.25 Patrick Pol
  • 1
  • 3
  • -
sv SDOO JO8-1 18.15 - 19.15 Edwin Courbois
  • TR-6
  • 4
  • Natuurgras vak 6
sv SDOO JO9-1 18.15 - 19.15 William Rozengarden, Rik Haverkamp
  • TR-5
  • 6
  • Natuurgras vak 5
sv SDOO JO10-1 18.15 - 19.30 Bauke Sletering
  • TR-6
  • 6
  • Natuurgras vak 8
sv SDOO JO11-1 18.20 - 19.20 Gerdo Keuken, John Scheerhoorn
  • 1
  • 5
  • -
sv SDOO JO11-2 18.20 - 19.20 Tonnie Nijenhuis
  • 1
  • 4
  • -
sv SDOO JO10-2 18.30 - 19.30 Rik Haverkamp
  • TR-3
  • Natuurgras vak 3
sv SDOO JO12-1 18.30 - 19.45 Pascal Bakker, Ulko Dijkgraaf
  • TR-2
  • 1
  • Natuurgras vak 2
sv SDOO JO13-1 18.30 - 19.45 Eddy Patings, Pascal Bakker
  • TR-2
  • 2
  • Natuurgras vak 1
sv SDOO JO17-1 19.30 - 21.00 Dennis Nijenhuis, Carlo Verhoef
  • TR-3
  • 1
  • Natuurgras vak 3 en 4
sv SDOO JO17-2 19.30 - 21.00 Dennis Nijenhuis, Carlo Verhoef
  • TR-2
  • 2
  • Natuurgras vak 1 en 2

Donderdag 08-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
sv SDOO JO15-1 18.30 - 20.00 Max Jansen
  • TR-2
  • 2
  • Natuurgras 1 en 2
sv SDOO MO20-1 18.45 - 20.00 Hans Roozen, Eddy Vermeulen
  • 1
  • 4
  • Kunstgras vak 1 en 2
sv SDOO JO19-1 19.00 - 20.00
  • 1
  • 4
  • Vak 1 en 2
sv SDOO MO17-1d 19.00 - 20.15 Frank Siccama, Dennis Veenendaal
  • TR-5
  • 3
  • Natuurgras vak 5 en 6
sv SDOO 1 20.00 - 21.30
  • 1
  • 1
  • -
sv SDOO 2 20.00 - 21.30 Tjerk Vos
  • 1
  • 6
  • -
sv SDOO 35+1 20.30 - 21.30 Jan Wennekes
  • TR-2
  • 4
  • Natuurgras vak 1 en 2
sv SDOO 35+1 20.30 - 22.00
  • TR-3
  • 4
  • veld 3 en 4
sv SDOO 3 20.30 - 22.00
  • TR-3
  • 2
  • Veld 3 en 4
    Kleedkamer 2 en 3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!